- LEDVANCE

Цена
€21 08 / 41 23 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Светлинен поток (lm) | 300 lm |
| Далекобойност (m) | 50 |
| Захранване | Акумулаторна батерия |
| Водоустойчивост | IPX4 |
| Източник на светлина | LED |
| Брой режими (count) | 4 |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Тегло (g) | 320 g |
| Дължина (mm) | 160 |
| USB зареждане | Да |
| Стробоскоп | Да |
| Зуум | Не |
| Време на работа (h) | 8 h |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 0.00кг |
LED фенер LEDVANCE Nightlux Mobile Multi PB USB CCT WT с функция Power Bank
Осветете и заредете устройствата си навсякъде. LEDVANCE Nightlux Mobile Multi PB е универсален LED фенер, който служи и като преносим Power Bank, с регулируема цветна температура (CCT) и USB-C зареждане. Идеален за къмпинг, аварийни ситуации или дейности на открито.
Ключови Предимства
- Двойна функция — Високоефективен LED фенер с вграден Power Bank за зареждане на устройства.
- Регулируема цветна температура — Превключвайте между топла и студена бяла светлина според нуждите.
- USB-C презареждане — Лесно зареждане чрез USB-C порт, без нужда от батерии.
- Множество режими — Избирайте между различни нива на яркост и стробоскоп за спешни случаи.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Светлинен поток | 300 lm |
| Далекобойност | 50 m |
| Захранване | Акумулаторна батерия |
| Източник на светлина | LED |
| Брой режими | 4 |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Тегло | 320 g |
| Дължина | 160 mm |
| USB зареждане | Да |
| Стробоскоп | Да |
| Зуум | Не |
| Време на работа | 8 h |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- 1x LED фенер LEDVANCE Nightlux Mobile Multi PB
- 1x USB-C заряден кабел
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






